Vítáme Vás na stránkách Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče, která sdružuje hospice v ČR a přispívá k pozitivní proměně vztahu české společnosti ke smrti a umírání.
Nacházíte se na: ...
Doporučujeme:

O doprovázení umírajících se sestrou Benediktou

Další díl podcastu Hospic - dobrá tečka za životem se věnuje tématu Doprovázení umírajících. Hostem je sestra Benedikta, která pracovala 10 let v lůžkovém hospici a s doprovázením umírajících a jejich blízkých má mnoho cenných zkušeností.


Loading.....

O domácí hospicové péči s Martou Vackovou

V rámci projektu Dobrá tečka II., který byl podpořen Ministerstvem zdravotnictví ČR, Vám přinášíme k poslechu nové podcasty na hospicová témata. Ve druhém díle na téma domácí hospicová péče.


O smrti nad šálkem kávy

Hospic svatého Lazara přišel s další kavárnou z cyklu K smrti dobrý kafe.


Hospicové postřižiny III

V pořadí třetí hospicové postřižiny se uskuteční v rámci Světového dne hospicové a paliativní péče, tedy druhou říjnovou sobotu 9. 10. 2021 od 14:00.


Nové hospicové podcasty aneb Dobrá tečka II.

V rámci projektu Dobrá tečka II., který byl podpořen Ministerstvem zdravotnictví ČR, Vám přinášíme k poslechu nové podcasty na hospicová témata. V prvním díle na téma "Hospice a hospicová péče" s PhDr. Robertem Hunešem, prezidentem APHPP.


Na Světový den hospiců se rozezní zvony

Datum: 9. 10. 2021
Místo: ČR

Druhou sobotu v říjnu (9. 10.) si naše společnost připomíná Světový den hospiců. Cílem tohoto dne je připomínat a podporovat hospicovou a paliativní péči, upozorňovat na potřeby umírajících.Váš názor nás zajímá!

Napište nám Vaše připomínky, nápady i vlastní zkušenosti z oblasti hospicové péče.

Nepřehlédněte:


Zpravodaj Rovnováha - zpravodaj Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče.


Nadcházející akce: