O závěru života klientů pobytových sociálních služeb s Ladislavou Veberovou

Další díl podcastu Hospic - dobrá tečka za životem se věnuje závěru života u pacientů s Alzheimerovou nemocí. Jaké jsou zkušenosti s doprovázením umírajících v pobytových sociálních službách? Jak se liší péče o pacienty s demencí v nemocničních zařízeních a sociálních službách? O tom si povídáme s vedoucí Domova Matky Vojtěchy – Ladislavou Veberovou.

Odkaz na podcast: O závěru života klientů pobytových sociálních služeb s Ladislavou Veberovou