Vítáme Vás na stránkách Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče, která sdružuje hospice v ČR a přispívá k pozitivní proměně vztahu české společnosti ke smrti a umírání.
Nacházíte se na: ...
Doporučujeme:

O závěru života klientů pobytových sociálních služeb s Ladislavou Veberovou

Další díl podcastu Hospic - dobrá tečka za životem se věnuje závěru života u pacientů s Alzheimerovou nemocí. Jaké jsou zkušenosti s doprovázením umírajících v pobytových sociálních službách?


Loading.....

Auto pro domácí hospicovou péči Hospice svatého Lazara

Nový domácí hospic Hospice svatého Lazara potřebuje nový automobil, aby se mohly sestřičky dostat bez obtíží k pacientům. Za tímto účelem byla založena nová dárcovská stránka.


Tři králové v prachatickém hospici

Na svátek Zjevení páně, ve čtvrtek 6. ledna, naordinoval ředitel prachatického hospice Robert Huneš "sobě i kolegům" radost.


Domácí hospicová péče Hospice sv. Lazara v Plzni

Hospic svatého Lazara rozšířil od 3. ledna 2022 své služby o domácí hospicovou péči na území města Plzně a přilehlých obcí. Nevyléčitelně nemocný člověk tak může důstojně prožít své poslední dny doma v kruhu svých blízkých.


Láskyplné vzpomínky – výstava tvorby dětí, které s námi již nemohou být

Datum: 21. 12. 2021 - 21. 1. 2022
Místo: Cheb

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu Láskyplné vzpomínky, kterou můžete navštívit v prostorách kostela sv. Mikuláše a sv. Alžběty v Chebu až do 22. 1. 2022.


O hospicových tématech v literatuře s Alešem Palánem

Vítáme vás u dalšího dílu podcastu Hospic – dobrá tečka za životem. Dnešním hostem je Aleš Palán. Spisovatel, který se mimo jiné věnuje také tématice hospiců.Váš názor nás zajímá!

Napište nám Vaše připomínky, nápady i vlastní zkušenosti z oblasti hospicové péče.

Nepřehlédněte:


Zpravodaj Rovnováha - zpravodaj Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče.


Nadcházející akce: