Vítáme Vás na stránkách Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče, která sdružuje hospice v ČR a přispívá k pozitivní proměně vztahu české společnosti ke smrti a umírání.
Nacházíte se na: ...
Doporučujeme:

Poděkování všem dárcům, sponzorům a příznivcům

S velkou vděčností děkujeme všem, kteří nás v roce 2020 finančně podpořili! Vaše dary jsou střípky do mozaiky, která dohromady vytváří pocit sounáležitosti a jistoty. Vytváří obraz [...]


Loading.....

Časopis Rovnováha

Stáhněte si poslední číslo časopisu Rovnováha. Vzhledem ke karanténním opatřením kvůli pandemii COVID vychází pouze v elektronické verzi.


MUDr. Marie Svatošová pasována 26. Rytířem českého lékařského stavu

MUDr. Marie Svatošová byla 10. prosince 2020 pasována šestadvacátým Rytířem českého lékařského stavu.


Plat pro hospicovou zdravotní sestru

Pomozte Domácímu hospici Duha získat finanční prostředky na plat zdravotní sestry prostřednictví sbírky ČSOB pomáhá regionům.


Sestřičky na ulici oživovaly muže, řidiči jen zírali nebo si udělali fotku

Štěstí v neštěstí měl starší muž, který na začátku prosince zkolaboval na ulici v Liberci. V době, kdy se sesunul na chodník, kolem projížděly dvě sestřičky z hospice, které mu hned poskytly nepřímou masáž srdce, a tak mu zachránily život.


Štědré úterý předzvěstí vánočních zázraků

Již toto úterý, 01.12.2020 se Hospic Sv. Jiří připojí ke světovému dni štědrosti Giving Tuesday. Giving Tuesday představuje pro všechny lidi dobré vůle možnost, jak obdarovat všechny ty, na kterých jim záleží a kterým chtějí pomoci.Váš názor nás zajímá!

Napište nám Vaše připomínky, nápady i vlastní zkušenosti z oblasti hospicové péče.

Nepřehlédněte:


Zpravodaj Rovnováha - zpravodaj Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče.


Nadcházející akce: